Aktualności

Już w najbliższą środę KS Rajsko zaprasza na trening otwarty roczniki: 2008 2009 2010 2011 ul. Nad Fosą 32a - Kraków tel. 503 307 896
W niedzielę na naszym obiekcie odbył się Turniej Piłki Nożnej z Okazji Dnia Dziecka na którym przeprowadzona została licytacja charytatywna dla Wojtusia Sobierskiego To co działo się podczas licytacji przerosło
W dniu wczorajszym grupa Orlik wzięła udział w Turnieju Piłkarskich Mistrzostw Krakowa Dzieci 2024 dzięki Fundacja Piłkarski Kraków, który odbył się na naszym obiekcie gdzie dzieci miały szansę zaprezentować swoje
W sobotnie popołudnie grupa Żak wzięła udział w Turnieju Piłkarskich Mistrzostw Krakowa Dzieci 2024 dzięki Fundacja Piłkarski Kraków, który odbył się na naszym obiekcie gdzie dzieci miały szansę zaprezentować swoje
W sobotnie popołudnie grupa Skrzat wzięła udział w Turnieju Piłkarskich Mistrzostw Krakowa Dzieci 2024 dzięki Fundacja Piłkarski Kraków, który odbył się na naszym obiekcie gdzie najmłodsi adepci mieli okazję zaprezentować
W dniu wczorajszym drużyna trampkarza rozegrała kolejny mecz ligowy na własnym boisku z drużyną MSKS BOREK Kraków. Pomimo determinacji naszych zawodników do gry wkradły się błędy, które zaważyły na końcowym
W dniu dzisiejszym juniorzy młodsi podejmowali na własnym boisku niepokonaną jeszcze w tej rundzie drużynę Czarni Staniątki. Zagrożenie pod bramką Rajska stworzyli w 25 minucie zawodnicy ze Staniątek zdobywając jedynego
Drużyna trampkarza prowadzona przez trenera Bartosza Spólnika prowadziła do przerwy ( 2:0 ) po bramkach zdobytych przez Mikołaja Barana i Piotra Jemioło . W drugiej połowie meczu celnym uderzeniem trafia
Prawdziwy rollercoaster. Po pierwszej słabej połowie przy kontuzji naszego bramkarza Krzysztofa przegrywamy 0:3 . Następne zmiany na plus!!! Reprymenda trenera w szatni i zupełnie odmienna gra w drugiej połowie. Damian
W piątkowe popołudnie nasza drużyna trampkarzy rozegrała pierwszy mecz ligowy z drużyną Świt Krzeszowice. Po słabej pierwszej połowie, chłopaki weszli w drugą z nowym nastawieniem, pokazując się z bardzo dobrej
W niedzielny poranek zawodnicy Orlika Młodszego i Żaka udali się na grę kontrolną do Niepołomic. Zawodnicy rozegrali przeciętne spotkanie jak na swoje umiejętności. Zabrakło odważnych decyzji, ale nad tym będziemy
W sobotnie przedpołudnie z drużyna Hutnika wyczerpujące 90 minut zagrały Skrzaty. Na dwóch boiskach równocześnie wpadały bramka za bramką zarówno dla drużyny gospodarzy jak i gości. Dziękujemy drużynie Hutnik Kraków
Tuż po zakończonym meczu Skrzatów swoje pierwsze mecze rozegrali zawodnicy Piłkarskiego Przedszkola. Zawodnicy przy wspaniałym dopingu i słonecznej aurze dzielnie walczyli z bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Po zakończonym spotkaniu zadowoleni, zmęczeni
Grupa młodzika zamyka tegoroczną edycję XIII Turnieju Halowego im. Karola Demczuka kończąc na IX miejscu. W dniu wczorajszym zdecydowanie zabrakło odwagi i decyzyjności w działaniach na boisku. Kolejne doświadczenia boiskowe
W dniu wczorajszym drużyna Młodzika wzięła udział w turnieju Demczuka. W meczu otwarcia po bardzo dobrej grze wysoko wygraliśmy z Big Point. W kolejnych meczach z Wieliczanka, Nadwiślanką Nowe Brzesko
Drużyna Orlika Młodszego rozegrała dobre spotkanie z AP Wieliczka. Dużo akcji zespołowych i indywidualnych zakończonych bramkami w pierwszej połowie meczu, z upływem czasu mecz się wyrównał. Mimo błędów nad którymi
W sobotnie przedpołudnie Żaki rozegrały kolejny sparing tym razem przeciwnikiem była drużyna Gwarka Wieliczka. Zawodnicy i zawodniczki coraz częściej wykorzystują elementy ćwiczone na treningach wprowadzając je do działań boiskowych. Odważnie
KS Nadwiślan - KS Rajsko 5-3 W dniu dzisiejszym przygotowująca się do rundy wiosennej drużyna juniora młodszego rozegrała bardzo dobry sparing z silnym fizycznie przeciwnikiem KS Nadwiślan . Pierwsza połowa
I tydzień ferii: trening piłkarski dla rocznika 2012/2011/2010 : poniedziałek 18.30-20.00 orlik ul. Stojałowskiego 31 środa 17.00- 18.30 orlik ul. Bujaka 15 piątek 16.30 - 18.00 orlik ul. Stojałowskiego 31
W Turnieju Demczuka w fazie finałowej zagrała wczoraj drużyna żaków . Zawodnicy w tym dniu zaprezentowali się z dobrej strony kończąc turniej na IV miejscu. Szczególne brawa należą się drużynie
Przygotowując się do rundy wiosennej drużyna trampkarza rozpoczęła swoje gry kontrolne trójmeczem z drużynami Topór Aleksandrowice oraz Tramwaj Kraków. Oba spotkania to cenne doświadczenia dla naszej drużyny, które pozwolą lepiej
W sobotę wybrani zawodnicy kategorii żak dzielnie walczyli w XIII Turnieju Halowym im. K. Demczuka. W naszej grupie rywalizowało 5 drużyn. Nasz zespól z drugiego miejsca awansował do kolejnego etapu
W dniu wczorajszym drużyna żaka młodszego i skrzata rozegrała sparingi z ekipami z SMS Wieliczka oraz Wilga Koźmice Wielkie. Podczas spotkania zawodnicy mieli skupić się na grze 1v1, wprowadzaniu do
W dniu wczorajszym w Turnieju Demczuka wystąpiła drużyna trampkarza. Po zadowalającej grze , biorąc pod uwagę fakt , że na bramce stał zawodnik z pola zakończyliśmy turniej na 3 miejscu